Ege İşitme Cihazları, Cochlear İmplantın İzmir'de Tek Çözüm Ortağıdır.
Renkli İşitme Cihazı Kalıbı | Ege İşitme Cihazları Alsancak | İzmir

Renkli İşitme Cihazı Kalıbı

Renkli İşitme Cihazı Kalıbı

Renkli İşitme Cihazı Kalıbı

Renkli İşitme Cihazı Kulak Kalıbı,genelde çocuk kullnıcılarda tercih edilir.  Cihazı çocuğa, bebeğe alıştırmak ve sevdirmek adına yapılan çalışmadır. Kalıp türü biopar yada sert olabailir. Kalıbı düzenli temizlemeli ve 6 ayda bir değeştirmelisiniz.

Kalıplari kişiye özel yapılır. Kulaktan iz alınır ve işlem sonucunda kulak yapınıza birebir uygun kalıp elde edilir. işitme kaybınızın derecesi ve kulak yapınıza göre kalıbın uzunluğu, kısalığı, ventilasyonun kaç derec açılacağı gibi önemli seçimi uzmanız tercih edecektir.

İzmir İşitme Cihazları

Kaliteli, zengin ve tüm sesleri net bir şekilde deneyimleyin...

İzmir İşitme

Şarj edilebilir teknolojinin gücünden faydalanın...

İzmir kulak duyma Cihazları

Akıllı telefonlara, televizyona ve daha fazlasına rahatlıkla bağlanın...

Uzman Kadro

Uzman ekibimiz ile satış sonrası kalitesi hizmet Ege İşitme Merkezinde. Görünmez, şar edilebilir, akıllı telefonlar ile bağlantı, bütçeye uygun işitme cihazları için bize ulaşın.

SGK Anlaşmalı

Ege İşitme Merkezi olarak S.G.K ile sözleşmemiz bulunmaktadır. Alacağınız işitme cihazı bedeli üzerinden SGK’nın katkı payı düşüldükten sonra işitme cihazınızı merkezimizden alabilirsiniz.

İzmir'de Tek

İzmir'in tek Cochlear İmlant işitme cihazının tek yetkili çözüm ortağıyız. Tüm aksesuar ve yedek parça için ulaşabilirsiniz.
Ege İşitme Cihazları
Size nasıl yardımcı olabilirim?