Ege İşitme Cihazları, Cochlear İmplantın İzmir'de Tek Çözüm Ortağıdır.
Roger inspiro | Ege İşitme Cihazları Alsancak | İzmir

Roger inspiro

Roger inspiro

Roger™ inspiro

Öğretmenler için tasarlanan bu kablosuz mikrofon, Roger sisteminin sınıfta konuşma anlayışını geliştirmek için temel bileşenidir.

Tam uyumluluk

Roger inspiro, türünün en çok yönlü mikrofonudur. Neredeyse her kulak arkası işitme cihazı, koklear implant ve ses alanı amplifikasyon sistemi ile çalışır.

Maksimum performans

Bir öğrenci bir öğretmeni ne kadar iyi anlarsa, sınıfta o kadar başarılı olur. Roger sistemlerinin içindeki mikroçip, şimdiye kadarki en iyi gürültü içinde konuşma performansına ulaşmak için benzersiz bir gürültü-gürültü algoritmasına güç verir.

Roger inspiro
Roger inspiro

Sıfır güçlük

Roger inspiro, türünün en çok yönlü mikrofonudur. Neredeyse her kulak arkası işitme cihazı, koklear implant ve ses alanı amplifikasyon sistemi ile çalışır.

Roger ™ Yükseltici

Ücretsiz Roger Upgrader yazılımı, inspiro, DynaMic, Dynamic SoundField ve AudioHub gibi Phonak sınıf cihazlarının Roger uyumluluğunu sağlamak için tasarlanmıştır.

İzmir İşitme Cihazları

Kaliteli, zengin ve tüm sesleri net bir şekilde deneyimleyin...

İzmir İşitme

Şarj edilebilir teknolojinin gücünden faydalanın...

İzmir kulak duyma Cihazları

Akıllı telefonlara, televizyona ve daha fazlasına rahatlıkla bağlanın...

Uzman Kadro

Uzman ekibimiz ile satış sonrası kalitesi hizmet Ege İşitme Merkezinde. Görünmez, şar edilebilir, akıllı telefonlar ile bağlantı, bütçeye uygun işitme cihazları için bize ulaşın.

SGK Anlaşmalı

Ege İşitme Merkezi olarak S.G.K ile sözleşmemiz bulunmaktadır. Alacağınız işitme cihazı bedeli üzerinden SGK’nın katkı payı düşüldükten sonra işitme cihazınızı merkezimizden alabilirsiniz.

İzmir'de Tek

İzmir'in tek Cochlear İmlant işitme cihazının tek yetkili çözüm ortağıyız. Tüm aksesuar ve yedek parça için ulaşabilirsiniz.
Ege İşitme Cihazları
Size nasıl yardımcı olabilirim?